ZW nezamašena samosesalna črpalka za umazano vodo
Glava (V): 12 ~ 65 m
Tlak: 0,12MPa~0,65MPa(1,2Bar~6,5Bar)
Moč: 1,5~110kw
Temperatura tekočine: -20 stopinj ~120 stopinj (-4 stopinje F~248 stopinj F)
Material: lito železo/nodularna litina/lito jeklo/nerjaveče jeklo, itd
Opis
Tehnične parametre
ZW nezamašena samosesalna črpalka za umazano vodo

Samosesalna črpalka za umazano vodo, ki se -ne zamaši- ZW združuje samo{2}}sesalno odvajanje odplak, ki se ne-zamaši, in uporablja zasnovo zunanjega mešanja z aksialnim refluksom. Z edinstveno zasnovo ohišja črpalke in pretočne poti rotorja je rotor omejen v eno samo posodo rotorja, povezano s komoro črpalke. Ko se rotor vrti, se znotraj tekočine črpalke oblikuje močan aksialni vrtinec, ki ustvarja vakuum na sesalni odprtini in dvig na izpustni odprtini, kar iztisne nečistoče iz komore črpalke. To pušča pretočno pot popolnoma neovirano, kar ponuja zmogljivosti odvajanja odplak, ki se ne morejo primerjati z drugimi samosesalnimi-črpalkami.
Parameter izdelka
| Podpora po meri | OEM, ODM, OBM |
| Vir napajanja | Električni |
| Blagovna znamka | HNYB |
| Struktura | Eno{0}}stopenjska črpalka |
| Aplikacija | Rudarstvo, Industrijski objekti, Namakanje in kmetijstvo, Prevoz odpadne vode in nadzor poplav |
| Kraj izvora | Henan, Kitajska |
| Moč | 1,5-110kw |
| Velikost izhoda | Manjši ali enak 300 mm |
| Tok | 3-800m³/ h |
| Glava | 12-65m |
| Material | Lito železo/nodularna litina/lito jeklo/nerjavno jeklo |
Video o izdelkih
Strukturne značilnosti

| 1. Telo črpalke | 2. Matica rotorja | 3. Tekač | 4. Pokrov črpalke |
| 5. Tesnilna škatla | 6. Mehansko tesnilo | 7. Hladilna šoba | 8. Tesnilna žleza |
| 9. Ležajna žleza | 10. Ležaj | 11. Puša | 12. Ogrodje oljnega tesnila |
| 13. Gred | 14. Nosilec vzmetenja | 15. Sklopka črpalke | 16. Polnjenje luknje |
Lastnosti izdelka
Ta črpalka je enostavna za uporabo, z nizkim hrupom in vibracijami. Združuje funkcije samo-odvajanja odplak, ki ne povzročajo zamašitev, kar omogoča uporabo kot običajna samosesalna črpalka za čisto-vodo, kar odpravlja potrebo po nožnem ventilu ali vodi za namakanje. Prav tako lahko črpa onesnaževalce, kot so velike trdne snovi, dolga vlakna, usedline, nečistoče iz odpadne rude, fekalne odpadke in vsa druga inženirska odpadna voda, kar znatno zmanjša delovno obremenitev delavcev. Poleg tega je enostaven za uporabo, premikanje in namestitev, z nizkimi stroški vzdrževanja in stabilnim delovanjem.

Certificiranje izdelka

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Certificiranje izdelkov CE

Certificiranje izdelkov EAC

Preverjen dobavitelj
Naš naslov
Industrijski park Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kitajska
Številka WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-pošta
sales@hnybpumps.com

pogosta vprašanja
01. KAKŠNA JE VAŠA MOQ?
02. KAKŠNI SO VAŠI PLAČILNI POGOJI?
03. KATERE CERTIFIKATE IMATE?
04. STE PROIZVODNO ALI TRGOVSKO PODJETJE?
05. ALI LAHKO IZDELATE ZNAMKO OEM?
06. KAKŠEN JE DOBAVNI ČAS?
Priljubljena oznake: zw ne-zamaši samosesalna črpalka za umazano vodo, Kitajska zw ne-zamaši samosesalna črpalka za umazano vodo proizvajalci
Parametri izdelka
| Stopnja pretoka (Q): | 3~800m³/h |
| Glava (H): | 12~65m |
| Tlak: | 0,12MPa~0,65MPa(1,2Bar~6,5Bar) |
| moč: | 1,5~110kw |
| Temperatura tekočine: | -20 stopinj ~120 stopinj (-4 stopinje F~248 stopinj F) |
| Material: | Lito železo/nodularna litina/lito jeklo/nerjaveče jeklo itd |
| Uporaba: | Ta serija ima funkcijo samo{0}}sesanja, brez vode za namakanje, uporablja se za transport vode ali vsebuje določene delce ali nečistoče tekočine, ki vsebuje velike delce trdnih blokov, dolga vlakna umazanije, nečistoče iz rudniških usedlin, fekalije in inženirske odplake. |

Naslednji
ZW samosesalna črpalka za odpadne vodePošlji povpraševanje









