Horizontalna centrifugalna črpalka za gnojevko
Glava (V): 6 ~ 118 m
Tlak: 0,06MPa~1,18MPa(0,6Bar~11,8Bar)
Moč: 1,1~1200kw
Temperatura tekočine: -20 stopinj ~260 stopinj (-4 stopinje F~500 stopinj F)
Material: nodularna litina/lito jeklo/odporna-kovina/guma/nerjavno jeklo itd.
Opis
Tehnične parametre
↵
Opis izdelkov

Horizontalna centrifugalna črpalka za gnojevko je zelo učinkovita oprema za transport tekočine, ki se uporablja predvsem za transport mešanic gnojevke, ki vsebujejo trdne delce. Temelji na principu centrifugalne sile. Motor poganja rotor, da se vrti, tako da tekočina ustvarja centrifugalno silo pod pogonom rotorja, s čimer se izvaja neprekinjeno prenašanje gnojevke.
Parameter izdelka
| Podpora po meri | OEM, ODM, OBM |
| Vir napajanja | Električni |
| Blagovna znamka | HNYB |
| Struktura | Eno{0}}stopenjska črpalka |
| Kraj izvora | Henan, Kitajska |
| Moč | 1,1-1200kw |
| Velikost izhoda | Manjši ali enak 300 mm |
| Tok | 4.5-5400m³/ H |
| Glava | 6-118m |
| Material | Nodularna litina/lito jeklo/kovina-odporna proti obrabi/guma/nerjavno jeklo itd. |
Video o izdelkih
Strukturni

aplikacija
Horizontalne centrifugalne črpalke za gnojevko se pogosto uporabljajo, na primer: transport gnojevke v metalurških obratih za obogatitev rude, hidravlično odstranjevanje pepela v termoelektrarnah, transport gnojevke in težkih medijev v pralnicah premoga, rečno poglabljanje, odstranjevanje rečnega mulja itd. Uporabljajo se lahko tudi za transport gnojevke, ki vsebuje abrazivne trdne delce, v rudarstvu, energetiki, metalurgiji, premogovništvu, varstvu okolja in druge industrije.
Lastnosti
Visoka učinkovitost in varčevanje z energijo:Horizontalna črpalka za gnojevko ima napredno konstrukcijsko in proizvodno tehnologijo mehanike tekočin ter ima značilnosti visoke učinkovitosti in varčevanja z energijo. Njene ključne komponente, kot sta ohišje črpalke in rotor, so optimizirane in oblikovane za učinkovito zmanjšanje porabe energije, izboljšanje učinkovitosti črpalke in prihranek stroškov energije za uporabnike.
Odporno-na obrabo in korozijo-:Glavni sestavni deli vodoravne črpalke za gnojevko so izdelani iz visoko{0}}odpornih materialov-in koroziji-, kot sta lito železo-kroma in nerjavno jeklo. Lahko dolgo časa stabilno delujejo v težkih delovnih okoljih, zmanjšajo pogostost vzdrževanja in zamenjave ter zmanjšajo stroške vzdrževanja uporabnikov.
Širok nabor aplikacij:Horizontalna črpalka za gnojevko je primerna za transport gnojevke, rudne gošče, odplak in drugih medijev, ki vsebujejo trdne delce. Transportni medij ima širok razpon velikosti delcev, parametre, kot sta pretok in višina, pa je mogoče prilagoditi glede na potrebe uporabnika. Ima močno prilagodljivost in lahko zadovolji potrebe različnih industrij in različnih delovnih pogojev.

Certificiranje izdelka

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Certificiranje izdelkov CE

Certificiranje izdelkov EAC

Preverjen dobavitelj
Naš naslov
Industrijski park Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kitajska
Številka WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-pošta
sales@hnybpumps.com

Priljubljena oznake: horizontalna centrifugalna črpalka za gnojevko, proizvajalci horizontalnih centrifugalnih črpalk za gnojevko na Kitajskem
| Stopnja pretoka (Q): | 4.5~5400m³/h |
| Glava (H): | 6~118m |
| Tlak: | 0,06MPa~1,18MPa(0,6Bar~11,8Bar) |
| moč: | 1,1~1200kw |
| Temperatura tekočine: | -20 stopinj ~260 stopinj (-4 stopinje F~500 stopinj F) |
| Material: | Nodularna litina/Lito jeklo/Kovina-odporna na obrabo/Guma/Nerjavno jeklo itd. |
| Uporaba: | Pogosto se uporablja v metalurgiji, rudarstvu, premogovništvu, elektroenergetiki, gradbenih materialih in drugih industrijskih sektorjih za transport abrazivne in jedke brozge, ki vsebuje trdne delce, in celo močne abrazivne žlindre z visoko koncentracijo. Po potrebi lahko deluje zaporedno ali vzporedno. |
Naslednji
Črpalka za kemično gnojevkoPošlji povpraševanje










